Illustration

ISE Accelerator з 2018 року розвиває стартапи в Україні та Східній Європі, допомагає з виходом на міжнародні ринки та залученням інвестицій, створенню партнерських проектів з корпораціями. 
В портфелі 74 стартапи, з них 15 іноземні.  
Ми проводимо акселераційні програми в Україні, а також в 2023 році вперше провели програму для стартапів Чехії, Польщі, Словаччини та Угорщини. Ми залучаємо менторів з провідних екосистем світу, а саме з Берліну, Лондону, Пало-Альто, Нью-Йорку, Майамі, Варшави.

🎯 Головна мета нашої акселерації перетворити стартап в масштабований бізнес. 📆 Програма включає 24 години онлайн-вебінарів, 20 годин групового менторінгу, 12 годин буткемп та випускний день Pitch Day. 
👉 Наш головний фокус акселерації це:

    Надати стартапу корисний нетворкінг в індустрії
    Створити пілот з корпорацією
    Допомогти з новими клієнтами
    Підготувати до залучення наступного раунду фінансування

Практична програма націлена на результат

Знання, тренінги та лекції

Ми формуємо перелік тем лекцій згідно з запитами стартапів, тобто наша ціль щоб лекційний блок був максимально корисний і практичний саме для учасників батчу.

    Лекції від успішних Фаундерів та СЕО
    Лекції від топ-менеджерів корпорацій
    Профільні лекції на теми під запит (Digital marketing, Fundrasing, Valuation, Product Management, Design, Scale-up тoщо)

Менторська допомога

Програма влючає роботу досвідчених менторів. Стартап сам обирає ментора, тому що, результат можливий коли є справжній match, а це "хімія" між фаундером й ментором. 

    20 годин групового менторінгу
    3-5 годин індивідуального менторінгу
    Індивідуальна робота з білью стартапу від команди акселератору

Пілот з корпораціями 

Разом зі стратапом ми обираємо ціль і досягаємо її через партнерство з потенційним B2B клієнтом, корпорацією з тої ж індустрії чи розробляємо road-map для B2C стартапів. 

    Підготовка до роботи з корпоративним клієнтом
    Проведення пілоту з корпорцією
    Валідація гіпотез, отримання контрактів та нових клієнтів

Етапи акселерації

1

Pre-entry interview

З кожним стартапом, рекомендованим в наш акселератор, ми обов’язково проводимо очне інтерв’ю-знайомство, щоб встановити найближчі цілі стартапу, над якими буде робота під час програми. Разом з командою стартапу проговорюємо очікування від програми, встановлюємо області для покращення, оговорюємо бажаний перелік тем для навчання та бажаний графік роботи над проєктом. 

2

Knowledge Building

Протягом 3х місяців стратап має в обов’язковому порядку приділяти програмі кожного тижня кілька годин, відвідувати навчальні модулі і співпрацювати з ментором згідно з встановленим графіком. Навчальні модулі формуються конкретно під кожен батч, щоб задовольнити потреби максимальної більшості учасників. Ми ставимо за мету підібрати максимально практичних спікерів. 

3

Mentoring

Паралельно з навчальними модулями відбувається робота з менторами над питаннями, що турбують саме Ваш стартап. 

4

Bootcamp

1-2-денний нетворкінг-захід з обов’язковою присутністю всіх стартапів. Peer-to-peer обмін досвіду, вибрані спікери, групові активності, формат «fun &value». 

5

Pitch-Day and after-program life

Стартап презентує отримані результати на фінальному pitch-day перед партнерами акселератора, топ-менеджментом корпорацій, VC фондами та інвесторами. Наша ціль - це щоб і після закінчення програми набуті партнерства зберігались й тривали, тому ми пропунуємо пост-програмну підтримку. Також пропонуємо приєднатись до ISE community і бути частиною alumni events.

Корпорації партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Ментори та Експерти

Illustration
  • Alexander SimonovAMONIACIT product developmentCategory: Founder's Story

    Co-owner and founder of several startups, CTO on demand for Natify, Calcus. Tech Oy, We.Promo Inc. Experienced developer for numerous IT products.

Illustration
  • Viktoria MekhedaKFCFoodTech & RetailCategory: Corporate Mentor

    Viktoria is Chief Executive Officer at LLC “Ukrainian Food Company”- developing KFC restaurant network. Before that Viktoria gained numerous corporate experiences with wide range of roles inlcudin CFO, Chief IR Officer and etc.

Illustration
  • Anastasia BolkhovitinovaKinstellar (DLA Piper)Category: Lecturer in Legal

    TBD

Illustration
  • Andrey KnyrCredite Agricole FinTechCategory: Corporate Mentor

    Deputy head of it development departmentTBD

Illustration
  • Anton AvrinskyLiki24 E-CommerceCategory: Founder's Story

    TBD

Illustration
  • Victoria UmanskayaVenture Capital PolandCategory: Venture Capital

    TBD

Illustration
  • Kate PortmanHocoma AGSwitzerland, MedTechCategory: Corporate Mentor

    Kateryna Portmann is a Senior Product Manager for Connected Care and Data in Hocoma AG in Zurich, Switzerland. Currently she is working on building the ecosystem for rehabilitation. Kateryna Portmann (MBA & B.Sc. in International Business) previously worked as Product Manager in software as medical device the UK, HK, UAE, CEE. Ms. Portmann has 5 years Digital Health, 10 years in Business Development and Partnerships. 

Illustration
  • Tetiana ChernenkoWatsons UkraineMarTech & BeautyTechCategory: Corporate Mentor

    Chief Customer Officer / директор по работе с клиентским опытом. Татьяна более 20 лет в маркетинге, из них 15 – на управленческих позициях в отечественных и международных компаниях. До прихода в Watsons около шести лет занимала пост директора по стратегическому маркетингу в ПАО «Альфа-Банк Украина». Возглавляла департаменты маркетинга в компаниях Universal Bank, ПУМБ, Elite-Strauss Ukraine, Marcom, «Чумак». Является экспертом в создании стратегий, сегментации, разработке и продвижении новых бизнесов и продуктов, управлении брендами и коммуникациями (PR/IR), понимании и обслуживании клиентов, построении HR-бренда, внедрении инноваций. 

Illustration
  • Ivan YevtushenkoTreeum FinTechCategory: Founder's Story

    Фаундер minfin.com.ua c 2008с 2010-2012 развивал юридический бизнес в партнерстве с бывшим премьер-министром Алексеем Гончаруком c 2013 после поднятия первого раунда инвестиций - основал c партнерами и возглавил Treeum как СEOв 2016 успешно инициировал и провел M&A finance.uaв 2020 совместно с другими фаундерами Триум, привлек инвестора Дрегон Кепитал. За последние 5 лет Триум вырос в 10Х+ раз. Продолжаю развивать Treeum как СEO.

Illustration
  • Valery Yalouskikh Y Combinator ExpertCategory: Corporate Mentor

    Валерий Еловских живет в Silicon Valley, Калифорния и занимается консультированием стартапов и бизнесов, включая привлечение инвестиций для стартапов в США, разработка стратегии развития бизнеса, подготовка презентации для инвесторов, бизнес-планирование и маркетинг.
    ✅Профессиональный опыт включает создание, развитие и консультирование стартапов и действующих бизнесов, а также сотрудничество с различными компаниями, такими как International Finance Corporation, Deloitte, Samsung, ShoreBank, ATA, Pet Hotels of America, Volume Maker, OCSICO, Skycob, Gas Analytics, sFoundation, Chariot Technologies Lab, Anx Technologies, AutoEnterpriseEV и многими другими.

Illustration
  • Alexander SazonovCOMPETERAE-commerceCategory: Founder's Story

    Олександр Сазонов - один з співзасновників компанії COMPETERA. Competerа - це один за найкрутіших українських стартапів, що виріс у глобальну компанію по всьому світу!
    ✅Competera Pricing Platform (укр. Компетера) — це платформа, заснована на штучному інтелекті, яка допомагає онлайн та офлайн ритейлерам управляти цінами на весь асортимент за допомогою рекомендацій на рівні категорії та окремого SKU. Головний офіс компанії розташований у Києві. Також є осередки в Сінгапурі, Каліфорнії та Лондоні. 

Illustration
  • Oksana StrashnaUAngel Category: Venture Capital

    Оксана Страшна, бізнес-ангел та інвестиційний гуру.✅ Більше 20 років досвіду інвестиційно-консультаційної роботи на різних посадах.. Понад 18 років досвіду у галузі прямих інвестицій, як в операційній роботі (пошук об’єктів інвестування, комплексна перевірка, впровадження інвестиційних дій, вихід), так і створення додаткової вартості (участь у роботі Спостережної Ради/Ради Директорів). Досвід у різних галузях із основним акцентом на товари широкого вжитку та роздрібну торгівлю.✅ З 2016 - член правління UAngel (Українське співтовариство бізнес-ангелів).✅ З 2015 – член ради директорів/Ментор, компанія “SocPrime, Inc.”(сегмент бізнес послуг, кібербезпека). ✅ 2016-2017 Член Наглядової ради Київської школи економіки. ✅ 2008-2015 – Партнер фонду прямих інвестицій Horizon Capital. ✅ 2004-2008 – Віце-Президент/Директор з інвестицій Horizon Capital.

Illustration
  • Nestor Dubnevych
    Legal Nodes 
    Category: Tech Lawyer

    Нестор Дубневич - ІТ юрист, співзасновник legaltech стартапу Legal Nodes, онлайн-платформи, за допомогою якої tech-компанії можуть визначити перелік власних юридичних потреб, а також вирішити їх за допомогою глобального нетворку ІТ-юристів.

Illustration
  • Svitlana OlieinikovaSynergy Development Consulting Category: Fund Raising

    Світлана Олєйнікова - експертка з фандрейзингу та розвитку соціальних, культурних та бізнес проектів. Організаційна тренерка, авторка Програми підтримки підприємців. Випускниця програм Open World Leadership Centre (USA), Tech Camp (US Embassy) та CRDF (USA), Stanford University’s Center of Democracy, Development and the Rule of Law (USA).Світлана - генеральна директорка консалтингової компанії “Synergy Development Consulting”, а також співзасновниця, Голова правління ГО «Міжнародна агенція змін».✅ Працює в сфері фандрайзингу вже 14 років. За цей час здобула різноплановий досвід щодо залучення коштів в соціальні та комерційні проекти, і на сьогоднішній день спеціалізується на наступних темах: стратегічний фандрейзинг; відносини з донорами та залучення безповоротної грошової допомоги (грантів); залучення негрошової (у натуральній формі) допомоги та відносини зі спонсорами; розвиток соціального підприємництва.

Illustration
  • Dmitro ShestakovTHINKERA Category: Innovation

    Дмитро Шестаков - керуючий партнер THINKERA, викладач та експерт з інновацій.
    Близько 16 років займається розробкою нових продуктів та управлінням інноваційними проєктами у сфері FinTech, Big Data, оборонних технологій, кібербезпеки та криптоекономіки. Викладає в КМBS у Presidents' MBA.
    Експерт з інновацій Глобального договору ООН, член Ради правління Асоціації випускників Києво-Могилянської школи. На початку кар'єри брав участь у створенні та запуску першого в Україні індексованого інвестиційного фонду.

Illustration
  • Inna MetelevaFINTECHUACategory: FinTech & AgriTech

    Інна Мєтєлева - одна з найвпливовіших жінок в українській інноваційній екосистемі:✅ Заступник голови правління Української асоціації Фінтех і інноваційних компаній, ✅ Партнер британської інвестгрупи CharterHCP, ✅ Співзасновник AgFoodTech маркетплейса Agroxy (Україна, Африка), ✅ Заступник міністра економіки, торгівлі і сільського господарства (2019),✅ Ментор Всеукраїнської бізнес спільноти Board і багаторазовий член журі конкурсів стартапів і хакатонів.✅У ТОП рейтингу найбільш впливових жінок агробізнесу та ФінТеху України.

Illustration
  • Vlada LotkinaClassTag, USAEdTech Category: Founder's Story

    Vlada Lotkina is the CEO and co-founder of ClassTag, Simple free parent-teacher communication that work, for everyone. 
    ✅ A former Fortune 100 Company Executive, Wharton MBA.
    ✅ She's also a speaker and advocate for helping teachers and parents make education happen

Illustration
  • Nataliya NakonechnaKickYour.TechCategory: Fund Rasing

    Наталія Наконечна має понад 10 років досвіду в сфері комерціалізації космічних технологій, більше 15 років в сфері залучення грантового фінансування, 17 років у сфері бізнес-планування.✅ Переможниця у номінації TECH_ЛЮДИНА рейтингу Bit.ua 100 TECH DRIVERS України.✅ СЕО та спів-засновниця компанії KickYour.Tech, членкиня Ради Української асоціації високотехнологічних підприємств та організацій «КОСМОС», менторка європейських програм для стартапів Seedstars World, Garage 48 Empowering Women Entrepreneurship Programme та ін. ✅ Працювала в найбільшій космічній компанії України - КБ «Південне», в тому числі була представницею КБ «Південне» в США. Має досвід роботи в міжнародних компаніях - Rensselaer Polytechnic Institute, технологічному інституті штату Нью-Йорк, працюючи зі студентами програми MBA по напрямку комерціалізації космічних технологій. А також в бінаціональній україно-бразильській компанії Alcantara Cyclone Space, відповідаючи за маркетинг та продаж пускових послуг РН «Циклон-4».✅ Визнаний експерт з комерціалізації технологій та грантового фінансування.

Illustration
  •  Andriy Romanchuk  EUCON, PolandCategory: Legal Expert

    Андрій Романчук консультує з питань впровадження систем комплаєнсу для бізнес-структур в Україні та Польщі через систему аудит-комплаєнсу та організацію комплексних перевірок дотримання організаціями нормативних вимог.Здійснює консультування міжнародних компаній з питань підготовки документації, звітності та впровадження систем трансфертного ціноутворення.Має високий рівень обізнаності в українському та польському бізнес-середовищі.Членство та діяльність ✅ Український делегат в Податковому комітеті Міжнародної торгової палати (ICC) (м. Париж);✅ Секретар Комітету з питань податкової та митної політики Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine);✅ Радник в Школі трансфертного ціноутворення;✅ Член Міжнародної податкової асоціації (IFA Ukraine);✅ Член Асоціації правників України;✅ Член Асоціації податкових радників.

Illustration

  • Iva Kozlovskaya
    Qubit LabsCategory: Sales and Marketing

    Іві Козловська - управляючий партнер в компанії Qubit Labs Qubit Labs.✅ 13 років досвіду в ІТ галузі і з них 6 років досвіду в ІТ продажах на західні ринки✅ 4 роки досвіду в інвестиційному бізнесі ✅ 5 років досвіду керування ІТ компанією✅ Засновниця Women in Tech Ukraine ком’юніті

Навчальні модулі

До програми потрапляють дуже різні стартапи з несхожими запитами. Ми підібрали теми, що хвилюють багатьох засновників. Це попередній склад навчальних модулей, що може змінюватись. Остаточна програма формується після затвердження батчу стартапів, що прийде на акселерацію для того, щоб максимальної адаптувати програму під відібрану групу.

  • Illustration

    1 -2 тиждень


    Стратегія розвитку продукту

    Від ідеї до прототипу. Візія продукту. SWOT аналіз. Lean Canvas. Цілі продукту. Стейкхолдери. Побудова дорожньої карти. Створення MVP. Життєвий цикл продукту.

  • Illustration

    3-4 тиждень


    Вчимося у конкурентів, Market Fit

    Вибір конкурента. Вивчення клиєнтів конкурента. Спостереження за користувачами. Методологія оцінки Market Fit

  • Illustration

    5-6 тиждень


    Прискорення продажів (B2B, B2C, пілот з корпорацією)

    Your businesses can grow in a short time period. You will work smarter and get benefit from the opportunities. Put our useful advice into practice and enjoy the desired success.

  • Illustration

    7-8 тиждень


    Гіпотези росту, масштабування, вихід на нові ринки

    Our in-house training courses are designed with your business goals in mind. It is a comprehensive learning class delivered at whatever location in the world and at your scheduled time.

  • Illustration

    9-10 тиждень


    Робота з інвестиціями від VC фондів

    Our in-house training courses are designed with your business goals in mind. It is a comprehensive learning class delivered at whatever location in the world and at your scheduled time.

  • Illustration

    11-12 тиждень



    Юридичні аспекти в cтартапах, підготовка к демо-дню 


    Базові юридичні питання стартапу. Term Sheet. CapTable. Лист до інвестора. Регістрація стартапу в іноземних юрисдикціях. Захист інтелектуальної власності стартапу. 

  • Illustration

    Бонус 

    Опція по бажанню стартапа

    Пілот з корпорацією

    Пілотний проект – для тих стартапів, що готові і мають бажання пілотувати свої проекти на корпоративних клієнтах і мають продукт на відповідній стадії готовності. Цей пункт – на вибір стартапа і не є обов’язковим.

Як отримати максимальну користь від акселерації?

Для тих, хто акселерується перший раз

  • Що таке акселерація і навіщо це мені?

    Акселерація - програма інтенсивного розвитку стартапу через менторство, навчання, експертну і ресурсну підтримку, інколи навіть через покрокові інструкції від менторів. Це також можливість доступу до певного кола фахівців-практиків з технологічної і венчурної індустрії, топ-менеджерів корпорацій, якісний peer-to-peer networking, це люди яких важно зустріти поза програмою. Це можливість пропустити через себе купу досвіду у прискореному форматі. Але важливо пам’ятати, акселерація спрацьовує тільки якщо Ви самі працюєте. Акселератор допомагає і надає Вам купу можливостей, проте не робить Вашу роботу за Вас і відповідальність за розвиток стартапу на фаундерах.

  • Як підготуватись до акселерації?

    Акселерація покриває широкий спектр питань, які зазвичай турбують стартапів, проте найефективніший підхід – це визначити конкретну ціль, яку стартап буде досягати саме під час цієї програми і проговорити її на вхідному інтерв’ю. Це допоможе акселератору врахувати саме Ваші побажання та запросити до програми ментора, що підійде саме Вашому стартапу. Можливо Ви прийшли за конкретними знаннями, наприклад, як виводити стартап на іноземні ринки, чи як підготувати інвестиційний меморандум. То ж є сенс поділитись з командою акселератора тим, що є пріоритетом для Вас зараз. Проте не слід працювати над величезним колом питань, через те, що скоріше за все команда стартапу на зможе зразу ж робити купу покращень у всіх напрямках. Розфокус - часта помилка і вона реально завдає шкоди.

  • Як буде проходи програма – онлайн чи офлайн? Чи може бути тільки онлайн?

    Наразі ми розробили гібридний формат: частину навчальних модулей ми проведемо онлайн, проте буткемп, пітч-дей та певні менторські сесії будуть проходити офлайн за участю всіх стартапів батчу. Це необхідно для того, щоб стартапи познайомились між собою і створили плідний нетворк. Передача досвіду peer-to-peer, вирішення складних кейсів чи робота з ментором особисто, значно ефективніша коли є пряме спілкування.

  • Якщо під час акселерації щось пішло не так? Стартаперські форсмажори під час акселерації. 

    Що може піти не так: стартап і ментор не порозумілися чи не цікаві один одному; потреби стартапа дуже відрізняються від потреб інших стартапів батчу; стартап отримав негативний фідбек від потенційного клієнта чи взагалі пул клієнтів негативно зреагував на головні гіпотези стартапу, що повністю руйнує концепцію продукту. Це все реальний досвід і реальні ситуації. У разі, якщо у Вас є якісь з цих проблем, варто проговорити їх з командою акселератора і ми допоможемо Вам вирішити те, що можна вирішити: запропонуємо іншого ментора, чи запропонуємо альтернативне навчання. Якщо ж ви отримуєте негативні відгуки від потенційних клієнтів – це можливість відкоригувати продукт до того як Ви переінвестували в розробку.

  • Що потім після акселерації?

    Потім - велика робота і масштабуваня Вашого бізнесу. Крім того, Ви стаєте частиною ISE Community, яка відкриває доступ до всіх подій навколо інновацій та технологій, організованих спільно ISE та USF, а також до широкого нетворкінгу топ-менеджменту українських та міжнародних корпорацій, венчурних фондів і стратегічних інвесторів. 

Для досвідчених самураїв

  • Яка користь від партнерства з корпорацією? Для кого це?

    Ми працюємо з міжнародними корпораціями, які також мають офіси та представництва в США та Європі. Якщо ми зможемо довести життєздатність та ефективність Вашого продукту для українського офісу корпорації, сама ж корпорація допоможе Вам вийти на їхні офіси в інших країнах і запілотуватись на інших країнах.

  • Яка користь від акселерації в Україні?

    Акселерація в Україні дає змогу провести валідацію гіпотез чи підготовку до масштабування з найменшими інвестиціями. Крім того, екосистема України зараз одна із стрімко ростучих і притягує все більше уваги іноземних фондів та корпорацій, котрим вже задорого інвестувати чи пілотувати в своїх країнах. 

  • Я хочу вийти на ринок США чи Європи. Як ця програма може мені допомогти?

    Ми працюємо з міжнародними корпораціями, які також мають офіси та представництва в США і Європі. Якщо ми зможемо довести життєздатність та ефективність Вашого продукту для українського офісу корпорації, сама ж корпорація допоможе Вам вийти на їхні офіси в інших країнах і запілотуватись на інших країнах.

  • Які гарантії, що мій стартап отримає результат, а не витратить час? 

    На початку програми ми формуємо цілі акселерації та розробляємо дорожню карту індивідуально під кожну команду. Запорукою результату є детальна підготовка до участі у програмі на старті.

  • Як програма допомагає B2C стартапам?

    TBD