Переможці весняного батчу ISE Corporate Accelerator в першому заході корпоративих інновації ДТЕК та USF

   Переможці весняного батчу ISE Corporate Accelerator в першому заході корпоративих інновації ДТЕК та USF

   Команда Innovation DTEK та Український фонд стартапів (USF) провели перший спільний захід з корпоративних інновацій "DTEK Startup Day by USF". Шість стартапів виступили зі своїми інноваційними продуктами і рішеннями в форматі пітчингу в NEST на території інноваційного парку UNIT.City. Оцінювали виступи директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе, менеджер з інновацій ДТЕК Оксана Приходько, директор з продажів та обслуговування клієнтів D.Solutions Євген Бушма, директор Українського фонду стартапів Павло Карташов, директор Startup Grind Kyiv Катерина Дегтяр і директор ISE Group Олена Малицька. 

   Серед переможців випускник весняного батчу ISE Corporate Accelerator стартап ELUPAY, який зайняв друге місце. ELUPAY - це комплекс hardware і software рішень, які дають можливість власникам будь-яких торгових автоматів організовувати прийом безготівкових платежів на зарядних станціях для електромобілів, паркоматах та інших інфраструктурних об'єктах.

   У пітчинг брали участь шість стартапів: АЛЬТЕР ЕКО ЕЗС, РЕНОВАТОР, ELUPAY, AutoBI, Sorbsys і Sellpax.
   Світлана Юркевич зі стартапом AutoBI - перше місце. Стартап пропонує рішення, що дозволить автоматизувати процеси управління автопарком для запобігання людських помилок. Інструмент дозволить зменшити витрати і збільшити доходи автопарків, а також акумулювати інформацію з різних джерел і відображати її в зручному інтерфейсі.

   Третє місце зайняла команда стартапу РЕНОВАТОР, який захищає обладнання від обриву фаз і від потужного електромагнітного імпульсу, а також забезпечує надійність електромереж.