Google за ініциатви ISE Corporate Accelerator запустить ґрантову програму для українських стартапів у розмірі $5 млн

Google за ініциатви ISE Corporate Accelerator запустить ґрантову програму для українських стартапів у розмірі $5 млн

Компанія Google за ініціативи ISE Corporate Accelerator сформує спеціальний фонд Фонд у розмірі 5 мільйонів доларів виділяє грошові гранти та надає підтримку Google українським стартапам.

«Стартапи зможуть отримати до $100 000», - повідомила СЕО ISE Corporate Accelerator Олена Малицька. 

Під час зустрічі 29 березня в Google Campus Warsaw  СЕО Google Сундара Пічаї повідомив присутнім представникам української екосистеми, стартапам та пані Малицькій, що стартапи зможуть отримати кошти на умовах equity free. Попередньо анансовано, що фонд профінансує 50 стартапів, тобто в сукупности це складе $5 мільйонів. 

Ґрантова програма від Google почне працювати 30 березня.

«Україна має потужну й активну спільноту стартапів, але через тривалу війну українська економіка та бізнес стикаються із серйозними проблемами. По всій Україні незліченна кількість підприємців працюють у надзвичайних умовах, щоб зберегти ліквідність свого бізнесу та стимулювати подальші інвестиції. Ці стартапи часто працюють за кордоном і мають співробітників як в Україні, так і в сусідніх країнах. Ми вважаємо, що їхні зусилля потрібно підтримувати в будь-який можливий спосіб», - говориться в заяві компанії.

Фонд підтримки українських стартапів від Google у розмірі 5 мільйонів доларів виділить допомогу приблизно 50 компаніям, заснованим в Україні, протягом 2022 року. 

Додатково на кожен стартап буде виділено Google Cloud.

Також стартапи отримають підтримку Google менеджерів. 

Ці фінансові інвестиції без участі в капіталі та практична підтримка покликані допомогти українським підприємцям підтримувати та розвивати свої стартапи, зміцнювати свою спільноту та будувати фундамент для післявоєнного відновлення економіки. 

Податися зможуть стартапи, які фізично залишилися в Україні та мають українську реєстрацію та засновані в Україні до 24 лютого 2022. 

Пріоритет надається стартапам, що вже мають працюючий продукт та перших клієнтів та перші доходи.

«Особлива подяка командам Google Campus Warsaw та Google for Startups Агнєшке Гріневич - Бєнєк, Міхалу Крамаржу, Магдалені Пшелаковській, Софії Клудка та українським гуглерам в Дубліні та в Варшаві Владу Остаповцю та Євгену Несіну, що зі свого боку пояснювали хедофісу  необхідність такого фонду», - підкреслила Олена Малицька.

Google for Startups Fund  - Грантова програма для українських стартапів:

Інфо: https://campus.co/europe/ukraine-support-fund/ 

Заявка на грант для стартапа: https://gfepublic.secure.force.com/events/EventTrackRegistrationForm?id=a2h3a000000vwGoAAI&lang=en 

ISE Corporate Accelerator – провідний український акселератор стартапів та провайдер корпоративних інновацій. ISE Corporate Accelerator фокусується на побудові партнерства між українськими та міжнародними корпораціями, венчурними фондами та стартапами, підготовці стартапів для інвестицій та масштабування на глобальні ринки.

СЕО Google Сундара Пічаї (Sundar Pichai) та СЕО і засновниця ISE Corporate Accelerator Олена Малицька (Olena Malytska)

СЕО Google Сундара Пічаї (Sundar Pichai) та СЕО і засновниця ISE Corporate Accelerator Олена Малицька (Olena Malytska)

Про ISE Corporate Accelerator 

Адреса для листування: info@ise-group.org