Програма Lab2Market UA від IP офісу

   Програма Lab2Market UA від IP офісу

   Переможці Lab2Market UA: які новітні розробки представили команди інноваційного проєкту IP офісу

   У межах IP&I for Science and Business відбувся фінал Lab2Market UA – нової для України підприємницької програми, призначеної для підтримки дослідників, винахідників та вчених, які працюють в закладах освіти та наукових установах, у процесі комерціалізації їхніх наукових розробок.

   За 8 тижнів інтенсивного навчання, яке включало в себе лекції, менторські сесії та групові обговорення, учасники отримали ключові знання і навички, необхідні для ефективного переходу від лабораторії до ринку.

   А у фіналі 14 грудня команди представили свої проєкти у форматі пітчингу перед потенційними інвесторами та партнерами.

   Модератором фіналу виступила Марина Зенова, начальниця відділу розвитку інноваційної екосистеми ІР офісу. Вона акцентувала, що цей захід – чудова можливість для команд продемонструвати свої інноваційні рішення та привернути увагу потенційних інвесторів та партнерів.

   Увазі 12 експертних членів журі були представлені такі команди:

   1. MechLab 3D від ДУ “Житомирська політехніка” — виробництво сучасних 3D принтерів для FDM друку(переглянути відео-візитку проєкту)
   1. sBone від ДНУ “Київський академічний університет” — виробництво біокераміки, яка здатна завищувати кістку
   1. Ультразвуковий захист пластинчатих теплообмінників від НТУ “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”— спосіб підвищення терміну служби та ефективності для теплообмінних апаратів(переглянути відео-візитку проєкту)
   1. Багатошарові чипси від Луцького національного технічного університету — виробництво багатошарових чипсів із місцевої фруктово-овочевої сировини та насіння льону(переглянути відео-візитку проєкту)
   1. Реактор-змішувач від Вінницького національного аграрного університету — змішувач, який дозволяє з мінімальними затратами на переобладнання використовувати дизельне біопаливо(переглянути відео-візитку проєкту)
   1. H2ydroGen від НТУ “Дніпровська політехніка”— генератор водню для забезпечення паливом електричних транспортних засобів та стаціонарних установок на паливних елементах
   1. Digital_Rebuild_Invest від Луцького національного технічного університету— інструмент для залучення міжнародних інвестицій у регіони, що потребують відновлення та розвитку інфраструктури
   1. Віртуальна лабораторія ProstoEDU від НТУ “Харківський політехнічний інститут” – інноваційний освітній інструмент, який надає студентам можливість отримувати практичний досвід та проводити експерименти в онлайн-середовищі

   До складу журі увійшли:

   Лукаш Вавак – керівник Polish-Ukrainian Startup Bridge (PUSB);

   Дебора Файрламб – партнер-засновник Green Flag Ventures;

   Вадим Горенко – засновник StartUpStart Incubation Program;

   Влада Піддубна – виконавчий директор ImproveIT Solutions;

   Андрій Какуша – головний радник виконавчого директора UkraineInvest;

   Богдан Аврамчук – заступник директора з науково-експертної діяльності УкрІНТЕІ;

   Олена Мосейчук – керівниця R&D Українського фонду стартапів;

   Олена Малицька –  засновниця та CEO ISE Corporate Accelerator;

   Віталій Сватко – ментор SoftServe IT Academy;

   Денис Шемякін – директор Команди підтримки реформ Мінекономіки;

   Олександр Романішин – керівник з цифровізації National Council of Recovery of Ukraine;

   Ігор Найда – лідер Всеукраїнської інноваційної платформи “Сходи в майбутнє”.

   Підсумовуючи фінал, члени журі відзначили актуальність проєкту Lab2Market UA, важливість співпраці науковців та бізнесу задля розвитку інноваційного середовища, а також співзвучність проєктів команд з пріоритетними напрямками розвитку української економіки.

   Експертним журі було названо переможців стартового сезону Lab2Market UA

   1. І місце – H2ydroGen – генератор водню для забезпечення паливом електричних транспортних засобів та стаціонарних установок на паливних елементах;
   1. ІІ місце – sBone – виробництво біокераміки, яка здатна завищувати кістку;
   1. ІІІ місце – MechLab 3D – виробництво сучасних 3D принтерів для FDM друку.

   Керівниця IP офісу Олена Орлюк привітала всіх учасників із закінченням проєкту та відзначила важливість Lab2Market UA для побудови України майбутнього:

   “Ми дуже пишаємося представленими проєктами. Це один із кроків, який буде розбудовувати українську інноваційну державу та демонструвати наші таланти на шляху до інтеграції у ЄС”.

   Переможці отримали призи від партнерів заходу. Також усі команди-фіналісти матимуть подальший супровід від IP офісу.

   Відео трансляції заходу дивіться на ютуб-каналі IP офісу

   Source: IP Office