Наймасштабніший Agro Hackathon країни

   Наймасштабніший Agro Hackathon країни

   Цього тижня вперше відбувся хакатон, присвячений інноваціям саме в агросфері - Agro Hackathon, де 25 вітчизняних команд мали нагоду скористатися освітніми і менторськими програмами, отримати критично важливі зауваження і рекомендації, що стосуються своїх продуктів, а також публічно презентувати свої розробки одним з найбільших гравців і інвесторам в агросекторі України. Найкращі з них отримали потужний подарунок у вигляді інноваційних тревел ваучерів на покриття витрат на Agro Innovation Week в Дубаї, а також можливість пілотувати продукти у корпораціях-партерах заходу.

   Під час заходу команди стартапів мали можливість ознайомитись з трендами та інноваційними рішеннями в агросекторі, відвідати лекційні заняття за напрямками фінансів, маркетингу, юридичних питань, порядку залучення інвестицій, продукту та продажів тощо, взяти участь у воркшопах та менторських сесіях в режимі реального часу від провідних галузевих експертів і менторів зі значним досвідом у сфері інноваційної та інвестиційної діяльності, отримати консультації та практичні поради з реалізації ідеї та просування власної справи.

   Щиро вітаємо команди ВКУРСІ ЗЕМЛІFlyAGData і Fruittorg з найкращими результатами і перемогою на агрохакатоні! Саме ці команди представлять свої розробки на виставці Agro Innovation Week в Дубаї.

   1. ВКУРСІ ЗЕМЛІ. Сервіс земельної аналітики та даних, що дозволяє отримувати відомості про земельні ділянки з державних реєстрів, проводити аудит земельного банку громад, здійснювати перевірку земельних ділянок при купівлі або кредитуванні.
   2. FlyAGData. Рішення, яке зменшує витрати на агровиробництво та підвищує рентабельність/маржинальність фермерських господарств, завдяки збору агрономічних та інженерних даних в режимі реального часу з техніки, перетворюючи їх на цінні аналітичні дані для фермерів.
   3. Fruittorg. b2b аграрний маркетплейс вузької спеціалізації: фрукти та овочі, який через алгоритми штучного інтелекту забезпечує попит, формує плановість, надає безпеку якост продукції та формує інтернет речей у фруктово-овочевій сфері.

   Захід був організований ISE Corporate Accelerator спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, з метою пошуку перспективних стартапів та створення успішних кейсів в аграрній галузі.

   Окрема подяка партнерам заходу за їх внесок у реалізацію цього амбітного заходу, а саме DroneUA, Kernel, Agrain, IMK, Контінентал Фармерз Груп, HD-group, GFS Group, Райффайзен Банк, Trend and Hedge Club, Home of Startups, USF, USAID та Українсько-Швейцарськії Бізнес Асоціації.