Перший в Україні Каталог інноваційних рішень для агро

   Перший в Україні Каталог інноваційних рішень для агро

   В цьому каталозі представлені основні функції кожної компанії та проблеми фермерів, які продукт дозволяє вирішити. Окрім цього вказана в чому полягає інноваційність кожного рішення та контактна інформація. Зручна навігація і структуризація по основних напрямках діяльності дозволить швидко знайти рішення, яке Вам потрібно так відразу проаналізувати схожі пропозиції. 

   Каталог містить 6 розділів:

   1. Управління агровиробництвом
   2. Земельний банк
   3. Агровиробництво
   4. Трейдинг, логістика й маркетплейси
   5. Ягідництво, овочі та фрукти
   6. ІТ-рішення для доступу до фінансування

   Кожен розділ вміщує компанії, які розробляють рішення саме для цього сегменту агробізнесу. У каталозі описано 100+ компаній за однаковою структурою, яка найбільш вагома для аграрія: 

   1. Чому варто використовувати
   2. Послуги
   3. Інноваційність рішення 

   Завантажити каталог можна тут

   Проєкт реалізований завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International. Думка авторів не обов’язково є офіційною точкою зору USAID чи Уряду СШA. 

   Основні партнери проекту: Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з ISE - Innovation Startup EntrepreneurshipUkrainian Startup Fund та медіа-підтримкою Latifundist.com і Aggeek