ISE Corporate Accelerator будує мости між американською та українською стартап-екосистемами

ISE Corporate Accelerator будує мости між американською та українською стартап-екосистемами

ISE Corporate Accelerator будує мости між американською та українською стартап-екосистемами.

CЕО ISE Corporate Accelerator Олена Малицька взяла участь у професіональній програмі Ukrainian Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship (UBL PIE), яка організована American Councils.

Це програма для українських підприємців та лідерів, які мають за мету розвиток сфер бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, регіонального економічного зростання, технологій та налагодження сталих зв’язків України з США. Олена Малицька стала однією із 20 учасників, яким вдалося пройти суворий відбір та з понад 300 заявок успішно пройти всі етапи відбору до остаточного затвердження фіналістів.

Програма UBL PIE передбачала стажування у США, зокрема ознайомлення з принципами діяльності приватного бізнесу, корпорацій, неприбуткових або міжнародних організацій підтримки бізнесу, центрів розвитку бізнесу при Техаському та Каліфорнійському університетах, бізнес-акселераторах та інкубаторах, американських урядових офісах економічного розвитку та посольства України у США. Повне адміністрування та супровід стажування здійснюється Американськими радами з міжнародної освіти та Державним департаментом США.

Стажування Олени Малицької за програмою передбачало гібридну участь, що включало два етапи:

– Дистанційна участь була за підтримки Національний центр розвитку ресурсів (National Center for Resource Development). Курс «Інтернет-спільнота практиків віртуального підприємництва» 18.05-06.07.2021 р.

– Персональна участь – ознайомлення із досвідом американських колег та кращими підприємницькими практиками США. У рамках туру було відвідано м. Вашингтон, округ Колумбія, м. Остін, штат Техас, м. Сан-Дієго та Лос Анлжелес, штат Каліфорнія. Тур передбачав 12-денне перебування та стажування в США в період з 30 жовтня по 11 листопада 2021 р.

У період всього стажування Олена Малицька мала ряд зустрічей з американськими акселераторами в Остіні (Техас) і Сан-Діего (Каліфорнія), а саме з акселераторами Сapital Factory, Sputnik ATX, та з International Accelerator в Остіні. В Каліфорнії відбулась зустріч з Еріком Гассером, відомими в ангелом-інвестором, що представляє комьюніті SEED в Сан-Діего, Каліфорнія.

Мета цих зустрічей побудувати тривалі професійні відносини між американськими та українськими колегами, які поділяють спільний інтерес у сприянні сталого розвитку.